Lv En Ru
Bharata.LV
Sākumlapa      Par mums      Jaunumi      Kā kļūt par biedru      Kontakti un partneri      
Par biedru uzņemšanas kārtību


Par biedru uzņemšanas kārtībuBiedriem, iestājoties biedrībā “Kultūras centrs Bharata”, jāaizpilda un elektroniski jānosūta uz Biedrības kopīgo e-pasta adresi: bharata.biedri@inbox.lv šādu  pieteikuma anketu:

1. Pilns vārds
2. Uzvārds
3. Pseidonīms, ar kādu vēlaties sevi pozicionēt (ja ir)
3. Personas kods
5. Dzīvesvietas adrese, pasta indekss
6. Kontakttelefons
7. e-pasta adrese (ja ir)
8. Pašreizēja darba vieta un specialitāte (ja nav, kādās nozarēs esiet strādājusi)
9. Augstākā vai profesionālā izglītība, specialitāte vai pašreizēja mācību iestāde, specialitāte, kurss
10. Valodas zināšanas, prasmes līmenis (...-dzimtā, .... - labi, ...-pamatzināšanas)
11. Kādas Jūsu prasmes Jūs brīvprātīgi piedāvātu izmantot Biedrības veiksmīgai darbībai  (piem., dizains, grāmatvedība, valodas zināšanas  (kā tulka pakalpojumu vai tulkošanā), komunikablitāte un tml.)
12. Kādas Jūsu iespējas vai sakari varētu noderēt Biedrības mērķu saniegšanai (piem., ir iespēja uz dažādām dienām piedāvāt naktsmītni kādam viesmākslniekam, personīgie sakari ar mediju pārstāvjiem, Jūsu darbavietā var izīrēt telpas, autobraucēja apliecība un personīgais autotransports  utml.)  (var atstāt tukšu laukumu)
13. Kādas Jūsu personīgas vai sabiedriskas aktivitātes Jūs uzskatat par saderīgiem ar Biedrības mērķiem un vēlaties (uzreiz vai iespējams nākotnē) tās popularizēt ar Biedrības starpniecību vai tiešā sadarbībā (piem., mūzikas instrumentu spēle, dziedāšana, citi deju stili, yoga, ārstniecības metodes un tml). (var atstāt tukšu laukumu)

Piezīme: šī informācija nebūs pieejama publiski un ir vajadzīga tikai lai apstiprinātu Jūsu iestāšanas pieteikumu “Kultūras centrs Bharata”  biedrībā.

Valde var lūgt biedra kandidātam atbildēt uz kādiem papildus jautājumiem.

Biedram ir jāsamaksā iestāšanas maksa viena mēneša laikā no iestāšanas apstiprināšanas brīža - 9Ls uz biedrības kontu (Sk.sadaļu REKVIZĪTI), norādot (obligāti!) kā pārskaitījuma iemeslu "Iestāšanas maksa".

Biedra kandidātam, kas nav sasniedzis pilngadību (18 gadus)
, ir jāsaņem vecāku vai aizbildņa atļauja iestāties Biedrībā. Par šādu atļauju uzskata iestāšanas maksas pārskaitījumu uz augstākminēto biedrības kontu no vecāka vai aizbildņa konta, kuram kā pārskaitījuma iemesls (obligāti!) norādīts "Atļauja X iestāties biedrībā “Kultūras centrs Bharata” un iestāšanas maksa par viņu" (kur X ir biedra kandidāta pilnais vārds un uzvārds). Par šīs personas drošo elektronisko parakstu tiek uzskatīts naudas pārskaitījuma fakts, kas apstiprināts ar tādu parakstu, kas ir pietiekoši drošs lai autorizētu naudas pārskaitījumu no šīs personas konta. Papildus biedra anketai, personai kas pārskaitīja iestāšanas maksu ir jāaizpilda un jāpieliek klāt biedra anketai sekojošā forma:
1. Pilns vārds
2. Uzvārds
3. Kontakttelefons
4. e-pasta adrese (ja ir)

Piezīme: šī informācija nebūs pieejama publiski, un ir vajadzīga tikai lai apstiprinātu Jūsu aizbildniecībā esošās personas iestāšanas pieteikumu biedrībā “Kultūras centrs Bharata” .

 
AKTUĀLI

Copyright Bharata.lv 2011